O firmie - INVEST CLUB

Idź do spisu treści

Menu główne:

Spółka INVEST CLUB na rynku deweloperskim działa od 10 lat a głównym nurtem jej działalności jest budownictwo wielorodzinne.                                      
Wychodząc naprzeciw zapotrzebowaniom mieszkańców Szubina i okolic w roku 2007 przystąpiliśmy do realizacji projektu pn. Budowa  Osiedla Mieszkaniowego w obrębie ulic Wł. Wiewiórowskiego  –  Pałucka w Szubinie, który stanowił kontynuację inwestycji zrealizowanej w latach 2000-2003  –  wielorodzinny budynek mieszkalny przy ul. Pałuckiej 2.
Za takim usytuowaniem osiedla przemawiała jego kameralna lokalizacja w malowniczo położonej części miasta Szubina  przy jednoczesnej dostępności pełnej infrastruktury tj. sklepy, szpital, przychodnie, urzędy, bank, szkoły, kościół etc.
Położenie osiedla zapewnia łatwy dojazd do  oddalonej o 18 km Bydgoszczy trasą szybkiego ruchu w niespełna 15 minut.
Proces inwestycyjny zapoczątkowało pozyskanie gruntu w drodze nieograniczonego przetargu zorganizowanego przez właściciela nieruchomości tj. Gminę Szubin.    
Pierwszy etap obejmował budowę czterech bloków plus wielostanowiskowy budynek garażowy - zrealizowano w latach 2007-2012.
Następne etapy obejmowały budowę kolejnych czterech bloków-zrealizowano w latach 2013-2017.
Całe Osiedle zbudowano przy użyciu nowoczesnych materiałów i urządzeń najwyższej jakości  spełniających wszystkie wymogi i najbardziej surowe normy obowiązujące obecnie w branży  budowlanej.
Termika budynków mierzona rocznym  zapotrzebowanie na energię cieplną wynosi  poniżej 80 kWh na metr kwadratowy  co gwarantuje niskie koszty eksploatacji.
Nasze realizacje to mieszkania wykończone w standardzie deweloperskim jedno, dwu, trzy i cztero pokojowe o zróżnicowanym metrażu  od 37 do 88 m 2 w pełni opomiarowane z przynależnymi komórkami lokatorskimi i  garażami w kondygnacji piwnicznej  oraz miejscami parkingowymi przy budynku .   
Na etapie budowy uwzględniane były indywidualne oczekiwania klientów.
Budynki bez barier architektonicznych  –  w trzech ostatnich winda  obsługującą od kondygnacji piwnicznej.
Pierwsze budynki zaopatrzone były w gaz, który stanowił również czynnik grzewczy. Ostatnie cztery budynki ogrzewane są przy wykorzystaniu sieci miejskiej KPEC.
Teren osiedla został w pełni zagospodarowany : trawniki, nasadzenia drzew i krzewów, ciągi komunikacyjne oraz plac zabaw na powierzchni około 1000 m 2.
W wyniku procesu wyodrębniania i sprzedaży lokali tworzyły się kolejne  –  oddzielne dla każdego bloku wspólnoty mieszkaniowe, które zarządzają swoimi nieruchomościami samodzielnie ale także współpracują z sąsiednimi wspólnotami .
Cały projekt objął realizację 9 budynków mieszkalnych z 210 mieszkaniami, w których zamieszkało ok. 500 osób.
Z uwagi na wysoki standard jakościowy przy jednocześnie atrakcyjnej cenie nasze inwestycje cieszyły się dużym zainteresowaniem.
Największa grupa mieszkańców to osoby młode, młode małżeństwa z dziećmi, ale również osoby starsze i w średnim wieku co tworzy społeczność wielopokoleniową.
Ponadto wewnątrz budynków i w wolnostojącym budynku wielostanowiskowym wybudowano 82 garaże.
Do obsługi całego osiedla w jego środkowej części wybudowano plac zabaw. W całym projekcie udział wzięło około 30 firm wykonawczych, projektowych i instytucji. Wszystkie budynki oddane zostały w terminie zgodnie z harmonogramem robót.

Wychodząc naprzeciw potrzebom społeczeństwa Spółka kontynuuje działalność w zakresie budownictwa mieszkaniowego zagospodarowując położone w niedalekiej odległości od poprzednich inwestycji tereny po dawnej cegielni.
Zakończono dwa etapy inwestycji :
- pierwszy etap  obejmujący 10 budynków w zabudowie szeregowej z 18 lokalami mieszkalnymi i 6 garażami ,
- drugi etap obejmujący 12 budynków w zabudowie szeregowej z 24 lokalami mieszkalnymi i 4 garażami                      
Aktualnie realizowany jest III etap obejmujący dwa szeregi po 6 budynków mieszkalnych - łącznie 12 budynków z 22 lokalami mieszkalnymi i 6 garażami.
Zakończenie III etapu przewidziane jest do 31.12.2020 r.


Zapraszamy do naszego biura sprzedaży


 
 
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego