INVEST CLUB firma deweloperska z długoletnim

 

doświadczeniem w zakresie budownictwa

 

 

mieszkaniowego działająca w Szubinie

Inwestycja w przygotowaniu

Invest Club Sp. z o.o. przygotowuje inwestycję do realizacji w latach 2023-2024 budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Wiewiórowskiego w Szubinie, dz. nr ew. 258/84. Budynek 5 kondygnacyjny z windą, z 32 miejscami postojowymi w garażu podziemnym,
- mieszkania 1 pokojowe o pow. do 32 m2

- mieszkania 2 pokojowe o pow. do 40 m2
- mieszkania 2 pokojowe o pow. do 46 m2

- mieszkania 3 pokojowe o pow. od 50 m2 do 60 m2

- apartamenty 4 pokojowe o pow. 100 m2 z tarasem
.

Bliższe informacje można uzyskać w siedzibie spółki lub pod nr:

 
tel kom. 607897161, 605883652
 
e-mail : jklosowski@investclub.pl

Invest club

Na rynku nieruchomości INVEST CLUB to stabilny, prężnie rozwijający się gracz – funkcjonujemy od ponad 10 lat, a nasze działania koncentrujemy wokół budownictwa wielorodzinnego. Tego, którego mieszkańcy Szubina i okolic potrzebują dziś najbardziej, a którego na rynku wciąż jest niedostatek. By wyjść rosnącemu zapotrzebowaniu naprzeciw, realizujemy kolejne inwestycje, dzięki którym coraz więcej rodzin spełnia marzenia o swoim własnym, upragnionym M.

Decyzje i plany

W 2007 roku przystąpiliśmy do realizacji projektu Budowa Osiedla Mieszkaniowego w obrębie ulic Wł. Wiewiórowskiego – Pałucka w Szubinie. Kontynuowaliśmy wówczas pracę nad inwestycją realizowaną w latach 2000-2003, której celem było ukończenie budynku mieszkalnego przy ulicy Pałuckiej 2. Kameralna lokalizacja to nie jedyna zaleta przemawiająca na korzyść tej inwestycji. Kolejną była jednoczesna dostępność do pełnej infrastruktury, a więc sklepów, szpitala, przychodni, urzędów, banku, szkoły, kościoła etc. Co więcej, takie położenie osiedla zapewnia mieszkańcom łatwy dojazd do oddalonej o zaledwie 18 kilometrów Bydgoszczy – by dotrzeć do miasta, wystarczy niespełna 15 minut drogi samochodem. Te argumenty nie pozostawiały wątpliwości i mogły oznaczać tylko jedno – wchodzimy w to!

Jakość, nowoczesność i oszczędność

W trakcie każdego z etapów inwestycji stawialiśmy przede wszystkim na nowoczesność, jakość i funkcjonalność budynków, a całe osiedle powstało przy użyciu urządzeń spełniających wymogi oraz najbardziej surowe normy obowiązujące w branży budowlanej. Planując poszczególne etapy prac braliśmy pod uwagę także późniejsze koszty eksploatacji. Zadbaliśmy o to, by termika budynków mierzona rocznym zapotrzebowanie na energię cieplną wynosiła poniżej 80 kWh na metr kwadratowy. Dla mieszkańców oznacza to spore oszczędności. Pierwsze budynki zaopatrzone były także w gaz, zaś ostatnie cztery ogrzewane są przy wykorzystaniu sieci miejskiej KPEC. Nasze realizacje to mieszkania wykończone w standardzie deweloperskim jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o zróżnicowanym metrażu od 37 do 88 m 2 w pełni opomiarowane z przynależnymi komórkami lokatorskimi i garażami w kondygnacji piwnicznej oraz miejscami parkingowymi przy budynku. W wyniku procesu wyodrębniania i sprzedaży lokali powstały kolejne, oddzielne dla każdego bloku wspólnoty mieszkaniowe, które zarządzają swoimi nieruchomościami samodzielnie, a jednocześnie współpracują z sąsiednimi wspólnotami. Wewnątrz budynków i w wolnostojącym budynku wielostanowiskowym wybudowano 82 garaże. Teren osiedla został w pełni zagospodarowany – powstały na nim trawniki, nasadzenia drzew i krzewów oraz ciągi komunikacyjne. W całym projekcie udział wzięło około 30 firm wykonawczych, projektowych i instytucji. Wszystkie budynki oddane zostały w terminie, zgodnie z harmonogramem prac.
Skontaktuj się z nami