INVEST CLUB firma deweloperska z długoletnim

 

doświadczeniem w zakresie budownictwa

 

 

mieszkaniowego działająca w Szubinie

NOWA INWESTYCJA

REALIZUJEMY BUDYNEK MW2
 
Oferta mieszkaniowa już w sprzedaży!

W ramach nowej inwestycji powstaje budynek wielorodzinny, w którego skład wchodzi 46 mieszkań, znajdujących się na 5 kondygnacjach z jedną klatką schodową, cichobieżną windą osobową, zjeżdżającą do podziemnej części budynku, w której znajduje się nowoczesna hala garażowa z miejscami postojowymi oraz przynależnymi do każdego lokalu komórkami lokatorskimi.
Budynek MW2 to miejsce, w którym każdy znajdzie swoje wymarzone mieszkanie. W ofercie posiadamy mieszkania przystosowane zarówno dla jednej osoby jak i dla wieloosobowej rodziny o metrażach od 30,73 m² do 104,50 m². Przestronne salony, ustawne sypialnie, korytarz z miejscem na sporą szafę z pewnością zachwycą każdego. Dodatkowo, mieszkańcy parteru zachodniej części budynku będą mieli do dyspozycji przestronne ogródki oddzielone ogrodzeniem od części wspólnych. Natomiast pozostałe lokale mieszkalne wyposażone będą w funkcjonalne balkony, a dodatkową przestrzeń apartamentów na piątej kondygnacji stanowić będą obszerne tarasy oraz balkony. 

Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą w zakładce <Nowa
 Inwestycja>.

Bliższe informacje można uzyskać w siedzibie Spółki lub pod nr tel. 533 413 615

Invest Club

Na rynku nieruchomości INVEST CLUB to stabilny, prężnie rozwijający się gracz – funkcjonujemy od ponad 10 lat, a nasze działania koncentrujemy wokół budownictwa wielorodzinnego. Tego, którego mieszkańcy Szubina i okolic potrzebują dziś najbardziej, a którego na rynku wciąż jest niedostatek. By wyjść rosnącemu zapotrzebowaniu naprzeciw, realizujemy kolejne inwestycje, dzięki którym coraz więcej rodzin spełnia marzenia o swoim własnym, upragnionym M.

Decyzje i plany

W 2007 roku przystąpiliśmy do realizacji projektu Budowa Osiedla Mieszkaniowego w obrębie ulic Wł. Wiewiórowskiego – Pałucka w Szubinie. Kontynuowaliśmy wówczas pracę nad inwestycją realizowaną w latach 2000-2003, której celem było ukończenie budynku mieszkalnego przy ulicy Pałuckiej 2. Kameralna lokalizacja to nie jedyna zaleta przemawiająca na korzyść tej inwestycji. Kolejną była jednoczesna dostępność do pełnej infrastruktury, a więc sklepów, szpitala, przychodni, urzędów, banku, szkoły, kościoła etc. Co więcej, takie położenie osiedla zapewnia mieszkańcom łatwy dojazd do oddalonej o zaledwie 18 kilometrów Bydgoszczy – by dotrzeć do miasta, wystarczy niespełna 15 minut drogi samochodem. 

W perspektywie najbliższych kilku lat będzie to niewątpliwe jeden z atrakcyjniejszych rejonów mieszkalnych, jak również usługowo-handlowych tej części miasta. 

Jakość, nowoczesność i oszczędność

W trakcie każdego z etapów inwestycji stawialiśmy przede wszystkim na nowoczesność, jakość i funkcjonalność budynków, a całe osiedle powstało przy użyciu urządzeń spełniających wymogi oraz najbardziej surowe normy obowiązujące w branży budowlanej. Planując poszczególne etapy prac braliśmy pod uwagę także późniejsze koszty eksploatacji. Zadbaliśmy o to, by termika budynków mierzona rocznym zapotrzebowanie na energię cieplną wynosiła poniżej 80 kWh na metr kwadratowy. Dla mieszkańców oznacza to spore oszczędności. Pierwsze budynki zaopatrzone były także w gaz, zaś ostatnie cztery ogrzewane są przy wykorzystaniu sieci miejskiej KPEC. Nasze realizacje to mieszkania wykończone w standardzie deweloperskim jedno-, dwu-, trzy- i czteropokojowe o zróżnicowanym metrażu od 37 do 88 m 2 w pełni opomiarowane z przynależnymi komórkami lokatorskimi i garażami w kondygnacji piwnicznej oraz miejscami parkingowymi przy budynku. W wyniku procesu wyodrębniania i sprzedaży lokali powstały kolejne, oddzielne dla każdego bloku wspólnoty mieszkaniowe, które zarządzają swoimi nieruchomościami samodzielnie, a jednocześnie współpracują z sąsiednimi wspólnotami. Wewnątrz budynków i w wolnostojącym budynku wielostanowiskowym wybudowano 82 garaże. Teren osiedla został w pełni zagospodarowany – powstały na nim trawniki, nasadzenia drzew i krzewów oraz ciągi komunikacyjne. W całym projekcie udział wzięło około 30 firm wykonawczych, projektowych i instytucji. Wszystkie budynki oddane zostały w terminie, zgodnie z harmonogramem prac.
Skontaktuj się z nami